Запуск систем опалення

Сервісний центр ТОВ “Термопрактик” здійснює обслуговування обладнання торгових марок  групи "Vaillant", "Protherm", "SeniorDuval", "Demrad", "Gefest-Profi","Metal-Fach", "Kordi", "ATMOS", "Вулкан", "CANDLE".

ТОВ «Термопрактик» пропонує послуги монтажу та запуску системи опалення, з гарантійним зобов'язанням протягом 3-х років в м.Вінниця та області. Перше введення системи опалення в експлуатацію виконується після повного завершення монтажу всіх комунікацій в будинку або квартирі (вода, каналізація, електроенергія, підведений газ). Після, інженер готовий зробити перший запуск системи опалення, який складається з наступних етапів: 

  • промивка системи проточною водою з метою очищення від піску, пилу або іншого бруду;
  • очищення механічних фільтрів;  
  • заповнення системи теплоносієм (в основному дистильованою водою) для визначення робочого тиску;  
  • перевірка на герметичність всіх вузлів з'єднання;  
  • запуск опалювального елементу (газового, твердопаливного, електричного котла) або опалювального пункту (каскаду котлів);  
  • розповітрювання та балансування системи кожного опалювального елементу (радіатора, гілок теплої підлоги);  
  • настройка електроприводів і датчиків системи температури і потоку теплоносія;  
  • перевірка групи безпеки на підвищення тиску і температури.

Важливо, щоб перший запуск системи опалення здійснював досвідчений фахівець сервісної служби, який за багаторічний досвід роботи, знає всі нюанси підключень, і в силах виправити будь-які помилки роботи системи. Наші кваліфіковані інженери відділу монтажу та сервісу з упевненістю вирішать проблему установки і запуску системи опалення будь-якого обсягу та складності. Переконливо рекомендуємо не робити перший запуск системи опалення самостійно, це може призвести до негативних та непоправних наслідків. При цьому, також інженер не може надати офіційну гарантію на вже змонтовану систему.

* Ми згодні вводити в експлуатацію вже змонтовану систему опалення, без гарантійного зобов'язання протягом 3-х років, тому що, не несемо відповідальність за некваліфікованих інженерів.

Проконсультуємо безкоштовно
Замов майстра зараз і отримай якісно виконаний ремонт