Системи вентиляції та кондиціонування

        Компанія ТОВ «Термопрактик» пропонує Вам послуги з комплексного вирішення та розробки систем вентиляції та кондиціонування для промислового або побутового сектора.  Наші фахівці проектного відділу більше 8 років проектують і реалізують від найпростіших до самих нестандартних проектів вентиляції та кондиціонування.  Результат будь-якого нашого проекту - правильно спроектована і встановлена система вентиляції та охолодження. 

        Команда професійних інженерів компанії «Термопрактик» (Thermopraktik.ua) здатна грамотно та ефективно вирішити питання забезпечення правильного мікроклімату в приміщенні будь-якого призначення та площі, роботи клімат-контролю і параметрів чистоти або вологості повітря. 

        Звернувшись до наших професіоналів ви отримаєте:

  • розрахунок повітрообміну згідно площі і призначення приміщення (квартира, будинок, офіс, магазин, підприємство)
  • розрахунок аеродинаміки і підбір повітроводів відповідно до витрат повітря
  • підбір пристроїв розподілу
  • підбір припливно-витяжних установок з урахуванням загального супротиву систем
  • підбір автоматики обладнання 
  • розрахунок енерговитрат
  • виконання проектних креслень з розводкою систем вентиляції або кондиціонування, прив'язками з урахуванням всіх інженерних мереж
  • комерційних  пропозицій по системам вентиляції і кондиціонування. 

        Інженери проектного відділу «Термопрактик» мають вищу технічну освіту і безцінний багаторічний досвід роботи з різними об'єктами по встановленню обладнання охолодження та подачі повітря. 

        ТОВ «Термопрактик» для забезпечення якості виконаних послуг, надає гарантію протягом 3 років, та укладає договір на сервісне обслуговування нашої роботи, де передбачено перелік виконання робіт сервісним інженером на підприємствах приватного, комерційного або виробничого призначення.  З усіх питань проектування та монтажу систем охолодження і подачі повітря, звертайтесь в проектний відділ, де вас ознайомлять з переліком послуг та умовами їх виконання.  Наші ціни на монтаж вентиляції і кондиціонування найдемократичніші в місті Вінниця, і залежать від обсягу виконуваних робіт. За підписання договору або постановку на гарантію, звертайтеся до нашого менеджера сервісного центру «Термопрактик», підкажуть перелік віх необхідних документів. За підписання договору або постановку на гарантію, звертайтеся до нашого менеджера сервісного центру «Термопрактик», де вам підкажуть перелік всіх необхідних документів.

 

Телефон проектного відділу:
+38 (068) 982-92-43

Телефон диспетчера сервісної служби:

+38 (067) 430-78-49
+38 (0432) 507-007

Проконсультуємо безкоштовно
Замов майстра зараз і отримай якісно виконаний ремонт