Очищення води та водопідготовка

      З питань підбору, продажу, монтажу та сервісу систем очищення води звертайтеся до фахівців компанії ТОВ «Термопрактик».

      Процес підбору системи очищення води починається з якісного хімічного аналізу води наданого замовником.

      Монтажні і проектні роботи включають в себе:

  • підбір обладнання під цей аналіз води;
  • комерційне пропозиції;
  • розробку монтажної схеми;
  • комплектацію об'єкта матеріалами для монтажу;
  • врізку в існуючі водопровід і каналізацію (при необхідності);
  • налагодження системи ХВО, що забезпечить ефективну експлуатацію.


        Система очищення води для приватного будинку і котеджу є комплексом обладнання для ефективної фільтрації використовуваної Вами води. Варто зазначити, що підбір фільтрів відбувається індивідуально, з урахуванням аналізу води, кількості проживаючих в будинку людей, обсягів споживання води, а також цінової політики.

 

   Існує кілька стадій очищення води:

 

1-ша стадія фільтрації

 

        Фільтр механічного очищення. Механічне очищення води від містяться в воді мула, піску, іржі, мулу, а також дрібних частинок механічних домішок. Захищає насосні установки і всю існуючу сантехніку. Як правило, картриджного типу. Термін служби фільтруючого елемента до шести місяців, в залежності від кількості та якості води, що очищається. При зниженні продуктивності підлягає заміні.

 

2-а стадія фільтрації

 

        Фільтр для пом'якшення та видалення заліза. Дана технологія знизить концентрації солей жорсткості у воді до необхідних параметрів, а також знизить вміст марганцю, заліза, амонію і органічних речовини природного походження. Використовується фірмовий фільтруючий матеріал, термін служби якого 10 років. Фільтр оснащений керуючим клапаном, який автоматизує роботу і відповідає за регенерацію (очищення фільтруючого матеріалу). Промивання фільтруючого матеріалу відбувається через певний час розчином солі (спресована таблетка) і віддалені з води солі кальцію і магнію змиваються в каналізацію.

 

 

3-а стадія фільтрації

 

        Корекція органолептичних властивостей води. Для корекції смаку, кольору і запаху пом'якшеної води.

        Це може бути більш дорогий варіант фільтра на основі битуминозного гранульованого активованого вугілля, який якісно видаляє сірководень і залишкове залізо. Термін використання такого матеріалу два роки. Один раз в три-чотири дні фільтруючий матеріал промивається зворотним струмом води, завдяки цьому всі забруднення змиваються в каналізацію.

        Для «економ» варіанту - використовується вугільний фільтр картриджного типу. . Термін служби фільтруючого елемента до шести місяців, в залежності від кількості та якості води, що очищається. При зниженні продуктивності підлягає заміні.

 

 

4-а стадія фільтрації

 

        Знезараження води - установка ультрафіолетової лампи. Ультрафіолетове випромінювання ефективно видаляє з води мікроби, а також інші бактеріологічні забруднення. Статистика показує, що 90% свердловин і колодязів мають такі забруднення. Особливість такого методу полягає в тому, що немає впливу ніяких хімічних елементів на склад води. Вода проходячи через лампу, під дією ультрафіолетових променів знезаражується не зраджуючи своїх хімічних і фізичних властивостей. Лампа через один два роки підлягає заміні.

 

5-а стадія фільтрації

 

        Для доочистки води до питної якості і води для приготування їжі, рекомендується установка системи зворотного осмосу. Зворотний осмос монтується безпосередньо під раковиною і не займає багато місця.

        Вода проходить декілька етапів очищення.

 

        Перші три - попереднє очищення, рекомендується заміна картриджів раз в 3-6 місяців.

        Четвертий ступінь очищення води - метод зворотного осмосу: вода надходить в мембрану, яка пропускає частинки розміром молекули води, забруднення існуючі в воді відокремлюються і змиваються в каналізацію, очищена вода надходить в бак. Термін служби мембрани до 3-ох років.

        П'ятий ступінь це корекція смаку і запаху води. Вугільний картридж з активованого кокосового вугілля 0,01 мікрон підлягає заміні 1 раз в рік.

        Система також може бути укомплектована мінералізатором води, який підлягає заміні раз в рік.

 

        Звернувшись в компанію ТОВ «Термопрактик», Ви отримаєте професійну консультацію, підбір та встановлення необхідного обладнання. Вам своєчасно нагадають про необхідність заміни фільтрів і візьмуть на себе всі турботи по експлуатації системи!