Теплові насоси

19.01.2017

Теплові насоси використовують безкоштовну енергію навколишнього середовища для опалення та гарячого водопостачання.

Тепловий насос може брати енергію ґрунту, води і зовнішнього повітря. Системи з тепловими насосами вважають повноцінними системами теплопостачання, для яких потрібна невелика частина електричної енергії для роботи компресора і циркуляційних насосів. Тепловий насос не виробляє шкідливих викидів і є найбільш екологічним чистим джерелом теплової енергії.

Основними джерелами для теплового насосу є ґрунт, повітря, вода. Тепловий насос забирає температуру зовнішнього середовища і віддає в систему опалення. Для підняття температури тепла, яке було відібрано, використовують закритий контур з рідиною в середині нього холодоагентом. Основною властивістю холодоагенту – кипіння при низьких температурах. Холодоагент спочатку знаходиться в рідкому стані, наступним етапом є потрапляння в випарник де холодоагент починає кипіти та перетворюватись в пар. Після потрапляє в компресор де відбувається стиснення, при цьому значно підвищується температура, яка віддається в конденсаторі контуру системи опалення і холодоагент знову переходить в рідку фазу.

Головним показником роботи теплового насосу є коефіцієнт СОР, який характеризує собою відношення виробленої теплової енергії до затраченої електричної енергії.
 

Наша інженерна команда має досвід по проектуванні, монтажу та подальшого обслуговуванні теплових насосів. Ми готові запропонувати Вам наші послуги.