Сонячні колектори

24.10.2017

На сьогоднішній день все актуальнішим стає пошук нових джерел енергії.

Постійне зростання цін на традиційну енергію змушує населення звертати увагу на альтернативні енергоносії, такі як: сонячна енергія, енергія повітря, землі та води.

Використання сонячних систем дають змогу перетворювати сонячну енергію в теплову та електричну. Основними перевагами сонячних систем є:
- економічність
- довговічність
- екологічність
- незалежність
Існує три основних види сонячних батарей:
- сонячні батареї,
- геліоелектростанції,
- сонячні колектори.

 

1. Сонячні батареї – об'єднання фотоелектричних перетворювачів (фотоелементів) - напівпровідникових пристроїв, прямо перетворюють сонячну енергію в постійний електричний струм, на відміну від сонячних колекторів, які виробляють нагрівання матеріалу-теплоносія. Перетворення енергії в сонячних батареях засновано на фотовольтаїчному ефекті, який виникає в неоднорідних напівпровідникових структурах при впливі на них сонячного випромінювання.
2. Геліоелектростанції – сонячні установки, що використовують висококонцентрований сонячне випромінювання в якості енергії для приведення в дію теплових і інших машин (паровий, газотурбінної, термоелектричної і ін.).
3. Сонячні колектори – установки, в яких відбувається поглинання сонячної енергії через скло особливої конструкції. В якості робочої рідини (теплоносія) в колекторах використовується антифриз або вода. Теплоносій, циркулює в колекторі, прогрі-вається під впливом сонячних променів і передає тепло воді (або іншій робочій рідини) в теплообміннику.

 

Наша команда інженерів допоможе Вам обрати найбільш доцільний техніко-економічний варіант по використанню сонячної енергії, який буде забезпечувати Ваші потреби в електричній та тепловій енергії.

 

Проконсультуємо безкоштовно
Замов майстра зараз і отримай якісно виконаний ремонт