Технічне обслуговування

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування котлів опалення в Вінниці 

Технічне обслуговування котлів опалення - запорука довговічності та ефективності роботи системи. Навіть при дотриманні всіх правил експлуатації, періодичне проведення заходів з перевірки надзвичайно важливо. Своєчасний техогляд котлів сервісним центром гарантує їх тривале функціонування, запобігає передчасному виходу з ладу вузлів і деталей. 
 
Відповідно до норм безпеки в газовому господарстві, затверджених постановою колегії Держгіртехнагляду України від 13.05.92 N 5; СНиП 2.04.08-87 «Газопостачання» технічне обслуговування котлів опалення на газу здійснюється не рідше одного разу на рік. 
 
В яких випадках необхідно технічне обслуговування котлів та систем опалення? 
СТО комунікацій опалення доцільно робити до опалювального сезону. Завчасне техогляд котла допоможе виявити можливі проблеми і виправити їх до настання холодів. Нехтування даної мірою може привести до того, що в опаленні виявиться несправність, коли на вулиці вже лютують морози. Набагато економніше оформити угоду з авторизованим сервісним центром про регулярну перевірку системи, і попереджати виникнення поломок, ніж виробляти терміновий ремонт посеред зими. 
 
Крім того, в деяких ситуаціях потрібно позаплановий техогляд котлів: 
 - все працює, але в приміщенні недостатньо тепло; 
 - не нагріваються радіатори;
 - з'явився шум або клацання; 
 - сторонній запах або прокапування води; 
 - газовий котел знову не розпалюється або відразу гасне.
 
Що входить в послуги сервісного центру «Термопрактик»? 


При зверненні до майстрів по опалювальним системам, не кожен знає, які послуги будуть надані. Сервісний центр «Термопрактик» виконує техогляд котлів у Вінниці та Вінницькій області. 
 
Технічне обслуговування та діагностика котла опалення складається з таких операцій: 
 • перевірка цілісності гідравлічних з'єднань; 
 • видалення бруду з робочих поверхонь і вузлів;
 • настройка функціонала; 
 • дослідження основних вузлів і ступінь їх зношеності; 
 • обстеження та чищення фільтрів, теплообмінника, вентилятора, камери згоряння турбо котла (при необхідності), газового пальника; 
 • тестування перевірка параметрів роботи при різних режимах; 
 • техогляд стану газового клапана; 
 • випробування на герметичність газового тракту котла; 
 • перевірка правильності роботи механізмів управління та регулювання, випускних каналів і аварійних клапанів, тиск розширювального бака і його працездатності. 
 
Також ми надаємо повний пакет послуг з техобслуговування та діагностиці котлів на твердому паливі (дров'яних, пелетних), і електричних. При цьому виконується додатковий техогляд електрообладнання, регулювання силових кабелів та інші процедури. 
 
Як викликати фахівця? 

Технічне обслуговування котлів опалення сервіс-центру «Термопрактик» реалізовують тільки кваліфіковані сервісний інженери, які пройшли навчання і знають конструкцію і особливості опалювального обладнання. Наші співробітники підвищують кваліфікацію і навчаються роботі з новими видами техніки.Компанія має багаторічний досвід на ринку послуг монтажу та технічного обслуговування котлів та систем опалення. 
Для того, щоб сформувати заявку - зв'яжіться з нами за вказаними контактами. При цьому слід уточнити різновид пристрою, місце знаходження, причину виклику і інші подробиці. 
 
Сервісний центр пропонує профілактику і ремонт таких ТМ: Vaillant (Вайлант), Protherm (Протерм), Demrad (Демрад), Ariston (Арістон), Candle (Кендл), Gefest-Profi (Гефест-Профі), Metal-Fach (Метал-ФАЧ), Корді, Вулкан, Маяк. 
 
Можливе укладання договору з сервісною службою «Термопрактик» на систематичне регулярну діагностику котла, ремонт. У нас можна придбати оригінальні запчастини та комплектуючі до будь-яких типів котлів.