Технічне обслуговування котлів опалення у Вінниці

Технічне обслуговування котлів опалення - запорука довговічності та ефективності роботи системи. Навіть при дотриманні всіх правил експлуатації, періодичне проведення заходів з перевірки надзвичайно важливо. Своєчасний техогляд котлів сервісним центром гарантує їх тривале функціонування, запобігає передчасному виходу з ладу вузлів і деталей.

Згідно з нормами безпеки в газовому господарстві, затвердженими постановою колегії Держгіртехнагляду України від 13.05.92 N 5; СНП 2.04.08-87 «Газопостачання» технічне обслуговування котлів опалення на газу здійснюється не рідше одного разу на рік.

У яких випадках необхідно технічне обслуговування котлів та систем опалення?

СТО комунікацій опалення доцільно робити до опалювального сезону. Завчасний техогляд котла допоможе виявити можливі проблеми і виправити їх до настання холодів. Нехтування даної мірою може призвести до того, що в опаленні виявиться несправність, коли на вулиці вже лютують морози. Набагато економніше оформити угоду з авторизованим сервісним центром про регулярну перевірку системи, і попереджати виникнення поломок, ніж виконувати терміновий ремонт посеред зими.

Крім того, в деяких ситуаціях потрібен позаплановий техогляд котлів:
- все працює, але в приміщенні недостатньо тепло;
- не нагріваються радіатори;
- з'явився шум або клацання;
- сторонній запах або прокапування води;
- газовий котел знову не розпалюється або відразу гасне.

Що входить в послуги сервісного центру «Термопрактик»?

При зверненні до майстрів по опалювальним системам, не кожен знає, які послуги будуть надані. Сервісний центр «Термопрактик» виконує техогляд котлів у Вінниці та Вінницькій області.

Технічне обслуговування та діагностика котла опалення складається з таких операцій:
• перевірка цілісності гідравлічних з'єднань;
• видалення бруду з робочих поверхонь і вузлів;
• настройка функціоналу;
• дослідження основних вузлів і ступінь їх зношеності;
• обстеження та чищення фільтрів, теплообмінника, вентилятора, камери згоряння турбо котла (при необхідності), газового пальника;
• тестування перевірка параметрів роботи при різних режимах;
• техогляд стану газового клапана;
• випробування на герметичність газового тракту котла;
• перевірка правильності роботи механізмів управління та регулювання, випускних каналів і аварійних клапанів, тиск розширювального бака і його працездатності.

Також ми надаємо повний пакет послуг з техобслуговування та діагностики котлів на твердому паливі (дров'яних, пелетних), і електричних. При цьому виконується додатковий техогляд електрообладнання, регулювання силових кабелів та інші процедури.

Як викликати фахівця?

Технічне обслуговування котлів опалення сервіс-центру «Термопрактик» реалізовують тільки кваліфіковані сервісні інженери, які пройшли навчання і знають конструкцію і особливості опалювального обладнання. Наші співробітники підвищують кваліфікацію і навчаються роботі з новими видами техніки. Компанія має багаторічний досвід на ринку послуг монтажу та технічного обслуговування котлів та систем опалення.

Для того, щоб сформувати заявку - зв'яжіться з нами за вказаними контактами. При цьому слід уточнити різновид пристрою, місце знаходження, причину виклику і інші подробиці.Сервісний центр пропонує профілактику і ремонт таких ТМ: Vaillant (Вайлант), Protherm (Протерм), Demrad (Демрад), Ariston (Арістон), Candle (Кендл), Gefest-Profi (Гефест-Профі), Metal-Fach (Метал-ФАЧ ), Корді, Вулкан, Маяк.

Можливе укладання договору з сервісною службою «Термопрактик» на систематичне регулярну діагностику котла, ремонт. У нас можна придбати оригінальні запчастини та комплектуючі до будь-яких типів котлів.

 

Номер диспетчера:

(067) 430 78 49 (сервісний менеджер)

(073) 058-47-74 (продаж обладнання)

(068) 858-51-74 (продаж обладнання)

Проконсультуємо безкоштовно
Замов майстра зараз і отримай якісно виконаний ремонт