Системи водопостачання та каналізації

Системи водопостачання та каналізації

Широкий спектр робіт

Монтаж водопроводу і каналізації (внутрішньої) в приватних будинках, котеджах, на підприємствах та інших об'єктах в містах Вінниця і Хмельницький - доступна послуга від компанії «Термопрактик».
 
Завдяки багаторічному досвіду ми змогли підібрати базу кращих якісних матеріалів від відомих європейських і перевірених вітчизняних виробників, що дає нам можливість гарантувати якість на вироблений монтаж внутрішньої каналізації і труб водопостачання впродовж 3-х років.
 
Роботи з проектування та монтажу водопроводу і труб водопостачання включають підбір та установку:
• свердловинних насосів і автоматики регулювання;
• самоусмоктувальних і насосних станцій підвищення тиску;
• колодязних насосів;
• обладнання для механічної і хімічної очистки води згідно з аналізом.
А також проводиться підрахунок необхідного типу і діаметра труб, підключення запірної арматури, випробування системи водопостачання на герметичність.
 
Монтаж внутрішньої каналізації - це оптимальний вибір пристроїв з подальшою установкою:
• автоматичних напірних насосних станцій для відведення побутових стічних вод, призначених для розміщення за унітазом з можливістю підключення додаткових джерел забрудненої води: душових, раковин, біде;
• підвищують колодязних, фекальних насосів і автоматики;
• дренажних насосів в приямках, автоматичних і механічних лічильників води в системі водовідведення цокольних поверхів (захист від затоплення).
 
Надаємо насосне обладнання від провідних компаній - Grundfos, Wilo, Pedrollo і інших брендів з Європи. Виконуємо сервісне обслуговування, ремонт, в наявності всі комплектуючі і акессуаров: троси, поплавкові вимикачі, реле тиску, манометри, кріплення і т.д.
 
Звернувшись до фахівців інженерного відділу Термопрактік, ви отримаєте схему внутрішнього водопостачання або водовідведення, з повним і точним переліком необхідного обладнання та матеріалів. При монтажі внутрішньої каналізації або водопроводу компанією ви оплачуєте тільки за фактично використані матеріали.

*за умови використання наших матеріалів і устаткування.