Системи вентиляції та кондиціонування

Системи вентиляції та кондиціонування

Монтаж системи вентиляції і установка кондиціонування Монтаж вентиляції та кондиціонування допоможе ефективно вирішити питання забезпечення правильного мікроклімату, параметрів чистоти або вологості повітря в приміщенні будь-якого призначення і площі. Компанія ТОВ «Термопрактик» надає послуги з комплексної розробки та монтажу системи вентиляції та кондиціонування в промисловому або побутовому секторі. 
 
Наші фахівці більше 10 років проектують і реалізують як найпростіші, так і нестандартні проекти і установку кондиціонування і вентиляції на території м.Вінниці та Хмельницький, і в регіонах. 
 
Професіонали "Термопрактик" виконають розрахунок: 
 • повітрообміну, згідно площі і призначення приміщення (квартира, будинок, офіс, магазин, підприємство); 
 • аеродинаміки;
 • енерговитрат. 
 
З урахуванням всіх характеристик буде здійснено підбір: 
 • повітропроводів відповідно витраті повітря; 
 • пристроїв розподілу; 
 • приточно-витяжних установок (враховуючи загальний опір систем); 
 • автоматики обладнання. 
 
Далі слідує виконання проектних креслень з розведенням, прив'язками, виходячи з усіх інженерних мереж. Лише після проведення всіх перерахованих вище аналітичних робіт буде складено обгрунтовану комерційну пропозицію. 
 
Інженери «Термопрактик» мають вищу технічну освіту і безцінний багаторічний досвід роботи з різним обладнанням.
ТОВ «Термопрактик» для забезпечення якості виконаних послуг, надає гарантію на протязі 3 років, і укладає договір на сервісне обслуговування, де передбачено перелік виконання робіт сервіс-інженером на підприємствах приватного, комерційного або виробничого призначення. 
 
Наші ціни на монтаж вентиляції і кондиціонування найдемократичніші в місті Вінниця, і залежать від обсягу виконуваних робіт. З усіх питань звертайтеся в проектний відділ, де вас ознайомлять з переліком 
послуг та умовами їх виконання. Для підписання договору або постановки на гарантію, звертайтеся до менеджера сервісного центру, де вам підкажуть перелік всіх необхідних документів.