Очистка води та водопідготовка

Очистка води та водопідготовка

Системи очищення води та водопідготовки Системи очищення води вирішують проблему забруднення шкідливими частками і сполуками. 
Установка очищення води важлива у таких випадках: 

  • вода колодязна або зі свердловини не обробляється і часто містить домішки промислових стоків, або сільськогосподарських добрив; 
  • надлишкове хлорування водопровідної води; 
  • зношеність трубопроводів і комунікацій. 

     Найчастіше в питній воді виявляється залізо, аміак, сірководень. Вони впливають на запах і смак питної води і завдають шкоди здоров'ю. Механічні частинки порушують працездатність техніки, забивають труби, виводять з ладу запірно-регулюючу арматуру, насосне обладнання, опалювальні котли, бойлери, колонки, пральні машини. При підвищеному солевмісті на сантехніці утворюється кам'янистий наліт. 
 
Компанія «Термопрактик» встановлює системи очистки води під ключ в м.Вінниця та області, виконує монтаж питних фільтрів. Наші фахівці гарантують: 

  • якісний підбір обладнання та комплектації під даний аналіз води; 
  • розробку схеми підключення; 
  • кошторис і комерційну пропозицію; 
  • врізку в існуючі водопровід і каналізацію; 
  • наладку ХВО, що забезпечить ефективну експлуатацію. 

            Системи очищення води під ключ для приватного будинку і котеджу є повний комплекс проектування і монтування обладнання для продуктивної фільтрації. Ми здійснюємо монтаж питних фільтрів будь-якого типу і складності. При цьому добірка фільтрів відбувається індивідуально, з урахуванням аналізу води, кількості проживаючих в будинку людей, обсягів споживання, а також цінової політики.

Системи очищення води складаються з декількох стадій: 

1. Первинна фільтрація 


Механічний фільтр в системах очищення води позбавляє від мулу, піску, іржі. Захищає прилади та сантехніку. Як правило, картриджного типу. Елемент служить до 6 міс., в залежності від кількості рідини, що очищається. При зниженні продуктивності підлягає заміні. 
 

2. Пом'якшення 


Фільтр для пом'якшення та видалення заліза в системах очищення води знижує концентрацію солей до встановлених параметрів, а також зміст марганцевих, амонієвих, залізовмісних частинок і органічних речовин. Застосовується фірмовий фільтраційний матеріал, строк служби якого 10 років. Фільтр оснащений керуючим клапаном, який автоматизує функціонування і відповідає за відновлення й очищення матеріалу. Промивання виконується через певний час розчином солі (спресована таблетка). Видалені мікродомішки потрапляють в злив. 
 

3. Стадія корекції 


Корекція органолептичних характеристик необхідна для оптимізації смаку, кольору і запаху пом'якшеної води. Це може бути більш дорогий варіант фільтра на основі битуминозного гранульованого активованого вугілля, який високоякісно видаляє сірководневу кислоту і залишкове залізо. Служить приблизно два роки. Раз в три-чотири дні - промивається зворотним струмом води. Для «економ» варіанту - використовується вугільний фільтр картриджного типу, який відслужить пів року. 
 

4. Знезараження 


Установка ультрафіолетової лампи дозволяє видалити мікроби, а також інші бактеріологічні засмічення. Статистика показує, що 90% артсвердловин та колодязів мають такі забруднення. Особливість полягає в тому, що вода яка проходить через лампу, під дією УФ-променів знезаражується не зраджуючи своїх хімічних і фізичних властивостей. Пристрій потребує планової заміни. 
 

5. Зворотний осмос 


Для доочистки питної води до ідеальної якості і приготування їжі рекомендується установка зворотного осмосу. Зворотний осмос монтується безпосередньо під раковиною і займає мало місця. При використанні даного методу вода, під тиском надходить в мембрану, яка пропускає частинки розміром молекули H2O, а присутні забруднення відокремлюються і змиваються в каналізацію. Час «життя» мембрани - до 3-ох років. 

Звернувшись в сервіс-центр «Термопрактик», Ви отримаєте професійну консультацію, великий вибір асортименту і установку системи водоочищення в Вінниці і області. Вам своєчасно нагадають про необхідність заміни фільтрів і візьмуть на себе всі турботи по монтажу питних фільтрів і обслуговування системи очищення води!