Центральний пилосмок

Центральний пилосмок

Широкий спектр робіт

Монтаж центрального пилососа ефективно вирішує проблему видалення пилу в побутовій сфері. Це вакуумна система, що включає в себе пневматичні розетки і прихований розгалужений трубопровід, що з'єднується із загальним агрегатом, встановленому в нежитловому місці.

Чим центральний пилосос краще звичайного?
Звичайним пересувним пилососів, в тому числі миючого типу, характерний серйозний недолік - відпрацьоване повітря повертається в те саме приміщення, де йде наведення чистоти. При цьому вихлоп фільтрується недостатньо і може містити пилових кліщів, мікрочастинки шкіри і продукти життєдіяльності. Найдрібніші шкідливі частинки, проходячи через традиційний пилосос, потрапляють назад в кімнату. При цьому вихлопна струмінь піднімає вгору дрібний пил. Доведено, що концентрація пилу, спор цвілі і пилку під час збирання підвищується в 3-4 рази.

При використанні вбудованого пилососа зібране сміття через трубопровід потрапляє в бак, а потік відфільтрованого повітря викидається за межі кімнати на вулицю. Таким чином, з приміщення забирається 100% пилу, а повітря залишається свіжим.

Ще один плюс - пристрій володіє низьким рівнем шуму і відмінною продуктивністю. Щоб запустити процес наведення порядку, досить приєднати шланг до пневморозетки і натиснути вмикач.

Зважившись на монтаж центрального пилососа, ви купуєте тихого і комфортного помічника, який позбавить будинок від дрібнодисперсного пилу, збереже чистоту і свіжість.

Розрізняють центральні пилососи вологого і сухого прибирання. Сервісний центр «Термопрактик» здійснює монтаж центрального пилососа в квартирах, офісах, котеджах, громадських, комерційних приміщеннях, з подальшим гарантійним зобов'язанням протягом 3-х років.

Послуга «планування і монтаж центрального пилососа» від компанії «Термопрактик» має на увазі:
1. вибір основного апарату по типу:

- циклонний - працює на основі сухого всмоктування, не потребує додаткових фільтрів і мішків;
- миючий - функціонує за принципом вологого прибирання, з можливістю промивання труб, не вимагає частого чищення бака;
- комбінований - поєднує кращі характеристики двох попередніх підвидів, має високу потужність втягування пилу і води;

2. визначення місця укладання труб-повітря-проводів, в стягуванні підлоги або стіни зі штробленню, в залежності від етапу будівництва;

3. підрахунок оптимального місця розташування та кількості пневмо-розеток, враховуючи обмеження довжини шланга 9,1 м. або 10,5 м.

За підсумками проведеного нашими інженерами монтування, клієнт отримує виконавчу схему з місцями розташування трубопровідної комунікації, пневмо-розеток з прив'язками. Не варто економити і виконувати установку власними руками - є ймовірність негативних наслідків помилки при установці, неправильної функціональності пристрою. Кваліфіковані фахівці можуть виконати планування і монтаж центрального пилососа у Вінниці під ключ за демократичною ціною. Завдяки багаторічному досвіду роботи тільки з кращими виробниками (Husky, Duovac), ми можемо бути впевнені в якості та надійності своїх проектів.