Монтаж системи вентиляції і установка кондиціонування

Монтаж вентиляції та кондиціонування допоможе ефективно вирішити питання забезпечення правильного мікроклімату, дотримання параметрів чистоти або вологості повітря в приміщенні будь-якого призначення та площі. Компанія ТОВ «Термопрактик» надає послуги з комплексної розробки та монтажу системи вентиляції та кондиціонування в промисловому або побутовому секторі.

Наші фахівці більше 10 років проектують і реалізують як найпростіші, так і нестандартні проекти і здійснюють установку кондиціонування і вентиляції на території м. Вінниці та Хмельницький, і в регіонах.

Професіонали Thermopraktik виконають розрахунок:
• повітрообміну, згідно площі і призначення приміщення (квартира, будинок, офіс, магазин, підприємство);
• аеродинаміки;
• енерговитрат.

З урахуванням всіх характеристик буде здійснено підбір:
• повітропроводів відповідно витраті повітря;
• пристроїв розподілу;
• приточно-витяжних установок (враховуючи загальний опір систем);
• автоматики обладнання.

Далі проводиться виконання проектних креслень з розводками, прив'язками, виходячи з усіх інженерних мереж. Лише після всіх перерахованих вище аналітичних робіт буде складено обгрунтовану комерційну пропозицію.
Інженери «Термопрактик» мають вищу технічну освіту і безцінний багаторічний досвід роботи з різним обладнанням.

ТОВ «Термопрактик» для забезпечення якості виконаних послуг, надає гарантію протягом 3 років, і укладає договір на сервісне обслуговування, де передбачено перелік виконання робіт сервіс-інженером на підприємствах приватного, комерційного або виробничого призначення.

Наші ціни на монтаж вентиляції і кондиціонування найдемократичніші в місті Вінниця, і залежать від обсягу виконуваних робіт. З усіх питань звертайтеся в проектний відділ, де вас ознайомлять з переліком послуг і умовами їх виконання. Для підписання договору або постановки на гарантію, звертайтеся до менеджера сервісного центру, де вам підкажуть перелік всіх необхідних документів.

Телефони:
+38 (068) 982-92-43
+38 (067) 430-78-49
+38 (0432) 507-007

 

Проконсультуємо безкоштовно
Замов майстра зараз і отримай якісно виконаний ремонт