Системи водопостачання та каналізації

Монтаж водопроводу і каналізації (внутрішньої) в приватних будинках, котеджах, на підприємствах та інших об'єктах в містах Вінниця і Хмельницький - доступна послуга від компанії «Термопрактик».
Завдяки багаторічному досвіду ми змогли підібрати базу кращих та якісних матеріалів від відомих європейських і перевірених вітчизняних виробників, що дає нам можливість гарантувати якість на виконаний монтаж внутрішньої каналізації і труб водопостачання впродовж 3-х років.

Роботи з проектування та монтажу водопроводу і труб водопостачання включають підбір та установку:

  • свердловинних насосів і автоматики регулювання;
  • самовсмоктувальних насосних станцій;
  • колодязних насосів;
  • обладнання для механічної і хімічної очистки води, відповідно до аналізу.

Також проводиться підрахунок необхідного типу і діаметру труб, підключення запірної арматури, випробування системи водопостачання на герметичність.

Монтаж внутрішньої каналізації - це оптимальний вибір комплектуючих  з подальшою установкою:

  • автоматичних напірних насосних станцій для відведення побутових стічних вод, призначених для розміщення за унітазом з можливістю підключення додаткових джерел забрудненої води: душових, раковин, біде;
  • колодязних, фекальних насосів і автоматики;
  • дренажних насосів в приямках, автоматичних і механічних лічильників води в системі водовідведення цокольних поверхів (захист від затоплення).

Пропонуємо насосне обладнання від провідних компаній - Grundfos, Wilo, Pedrollo і інших брендів з Європи. Виконуємо сервісне обслуговування, ремонт, в наявності всі комплектуючі і акесуари: троси, поплавкові вимикачі, реле тиску, манометри, кріплення і т.д. Звернувшись до фахівців інженерного відділу Термопрактик, ви отримаєте схему внутрішнього водопостачання або водовідведення, з повним і точним переліком необхідного обладнання та матеріалів. При монтажі внутрішньої каналізації або водопроводу компанією ви оплачуєте лише фактично використані матеріали.*

Прайс, ціни на всі види робіт, ви знайдете на сайті Thermopraktik.ua або зателефонувавши менеджеру.

* За умови використання наших матеріалів і устаткування.

Проконсультуємо безкоштовно
Замов майстра зараз і отримай якісно виконаний ремонт