Системи очищення води та водопідготовки

Системи очищення води вирішують проблему забруднення шкідливими частками і сполуками.

Установка очищення води важлива у таких випадках:

  • вода колодязна або зі свердловини не обробляється і часто містить домішки промислових стоків, або сільськогосподарських добрив;
  • надмірне хлорування водопровідної води;
  • зношеність трубопроводів і комунікацій.

Найчастіше в питній воді виявляється залізо, аміак, сірководень. Вони впливають на запах і смак питної води і завдають шкоди здоров'ю. Механічні частинки порушують працездатність техніки, забивають труби, виводять з ладу запірно-регулюючу арматуру, насосне обладнання, опалювальні котли, бойлери, колонки, пральні машини. При підвищеному солевмісті на сантехніці утворюється кам'янистий наліт.

Компанія «Термопрактик» встановлює системи очистки води під ключ в місті Вінниця та області, виконує монтаж питних фільтрів. Наші фахівці гарантують:

  • якісний підбір обладнання та комплектації під даний аналіз води;
  • розробку схеми підключення;
  • кошторис і комерційну пропозицію;
  • врізку в існуючі водопровід і каналізацію;
  • налагодження ХВО, що забезпечить ефективну експлуатацію.

Системи очищення води під ключ для приватного будинку і котеджу являють собою повний комплекс проектування і монтування обладнання для продуктивної фільтрації. Ми здійснюємо монтаж питних фільтрів будь-якого типу і складності. При цьому добірка фільтрів відбувається індивідуально, з урахуванням аналізу води, кількості проживаючих в будинку людей, обсягів споживання, а також цінової політики.


Системи очищення води складаються з декількох стадій

1. Первинна фільтрація

Механічний фільтр в системах очищення води позбавляє від мулу, піску, іржі. Захищає прилади та сантехніку. Як правило, картриджного типу. Елемент слугує до 6 міс., В залежності від кількості рідини, що очищається. При зниженні продуктивності підлягає заміні.

2. Пом'якшення

Фільтр для пом'якшення та видалення заліза в системах очищення води знижує концентрацію солей до встановлених параметрів, а також вміст марганцевих амонієвих і залізовмісних частинок і органічних речовин.
Застосовується фірмовий фільтраційний матеріал, що служить 10 років. Фільтр оснащений керуючим клапаном, який автоматизує функціонування і відповідає за відновлення й очищення матеріалу. Промивання виконується через певний час розчином солі (спресована таблетка). Дистанційні мікродомішки потрапляють в злив.

3. Стадія корекції

Корекція органолептичних характеристик необхідна для оптимізації смаку, кольору і запаху пом'якшеної води. Це може бути більш дорогий варіант фільтра на основі бітумінозного гранульованого активованого вугілля, що високоякісно видаляє сірководневу кислоту і залишкове залізо. Служить приблизно два роки. Раз в три-чотири дні - промивається зворотним струмом води. Для «економ» варіанту - використовується вугільний фільтр картриджного типу, з терміном служби до півроку.

4. Знезараження

Установка ультрафіолетової лампи дозволяє видалити мікроби, а також інші бактеріологічні засмічення. Статистика показує, що 90% артсвердловин та колодязів мають такі забруднення. Особливість полягає в тому, що вода, котра проходить крізь лампу, під дією УФ-променів знезаражується не змінюючи своїх хімічних і фізичних властивостей. Пристрій потребує планової заміни.

5. Зворотний осмос

Для доочистки питної води до ідеальної якості і приготування їжі рекомендується установка зворотного осмосу. Зворотний осмос монтується безпосередньо під раковиною і займає мало місця. При використанні даного методу, вода, під тиском надходить в мембрану, яка пропускає частинки розміром молекули H2O, а присутні забруднення відокремлюються і змиваються в каналізацію. Час «життя» мембрани - до 3-ох років.

Звернувшись в сервіс-центр «Термопрактик», Ви отримаєте професійну консультацію, великий вибір асортименту і установку системи водоочищення в Вінниці і області. Вам своєчасно нагадають про необхідність заміни фільтрів і візьмуть на себе всі турботи по монтажу питних фільтрів і обслуговування системи очищення води!

Телефони:
+38 (068) 982-92-43 - проектий відділ
+38 (067) 430-78-49 - диспетчер сервисної служби