Монтаж центрального пилососа в Вінниці та області

Монтаж центрального пилососа ефективно вирішує проблему видалення пилу в побутовій сфері. Це вакуумна система, що включає в себе пневматичні розетки і прихований розгалужений трубопровід, що з'єднується із загальним агрегатом, встановленому в нежитловому місці.

Чим центральний пилосос краще звичайного?

Звичайним пересувним пилососам, в тому числі миючого типу, властивий серйозний недолік - відпрацьоване повітря повертається в те саме приміщення, де йде наведення чистоти. При цьому вихлоп фільтрується недостатньо і може містити пилових кліщів, мікрочастинки шкіри і продукти життєдіяльності. Найдрібніші шкідливі частинки, проходячи через традиційний пилосос, потрапляють назад в кімнату. При цьому струмінь вихлопу піднімає вгору дрібний пил. Доведено, що концентрація пилу, спор цвілі і пилку під час збирання підвищується в 3-4 рази.

Vbudovanuj_pulosmok

При використанні вбудованого пилососа зібране сміття через трубопровід потрапляє в бак, а потік відфільтрованого повітря викидається за межі кімнати на вулицю. Таки чином, з приміщення забирається 100% пилу, а повітря залишається свіжим.

Ще один плюс - пристрій має низький рівень шуму і відмінну  продуктивність. Щоб запустити процес наведення порядку, досить приєднати шланг до пневморозетки і натиснути вмикач. Зважившись на монтаж центрального пилососа, ви купуєте тихого і комфортного помічника, який позбавить будинок від дрібнодисперсного пилу, збереже чистоту і свіжість. Розрізняють центральні пилососи вологого і сухого прибирання. Сервісний центр «Термопрактик» здійснює монтаж центрального пилососа в квартирах, офісах, котеджах, громадських, комерційних приміщеннях, з подальшим гарантійним зобов'язанням протягом 3-х років.


Centralnij_pulosmok

Послуга «планування і монтаж центрального пилососа» від компанії «Термопрактик» має на увазі:

1. вибір основного апарату по типу:
- циклонний - працює на основі сухого всмоктування, не потребує додаткових фільтрів та мішків;
- миючий - функціонує за принципом вологого прибирання, з можливістю промивання труб, не вимагає частого чищення бака;
- комбінований - поєднує кращі характеристики двох попередніх підвидів, має високу потужність втягування пилу і води;
2. визначення місця укладання труб-повітропроводів, в стяжці підлоги або стіни (зі штробленням), в залежності від етапу будівництва;
3. підрахунок оптимального місця розташування та кількості пневморозеток, враховуючи обмеження довжини шланга 9,1м або 10,5м.
 
За підсумками проведеного нашими інженерами монтування, клієнт отримує виконавчу схему з місцями розташування трубопровідної комунікації, пневморозеток з прив'язками. Не варто економити і виконувати установку власними руками - є ймовірність негативних наслідків помилки при установці, неправильної функціональності пристрою. Кваліфіковані фахівці можуть виконати планування і монтаж центрального пилососа у Вінниці під ключ за демократичною ціною. Завдяки багаторічному досвіду роботи тільки з кращими виробниками (Husky, Duovac), ми можемо бути впевнені в якості та надійності своїх проектів.

Для того, щоб отримати консультацію на установку центрального пилососа або оформити заявку на техогляд - зв'яжіться з нашим менеджером за вказаними контактами.