Nagoroda roku 2019 Thermpraktik

29.11.2019

Компанія "Термопрактик" отримала нагороду Лідер року 2019 у сфері оптова торгівля залізними приладами, водопровідним обладнанням та опалювальним устаткуванням і риладдям до нього.

 

Сфера товарів і послуг для опалення - постійно вимагає новаторських рішень. Без опалювальних систем неможливо уявити комфортне життя сімей, роботу шкіл, підприємств. Опалювальне обладнання і процес проектування, монтажу систем повинні відповідати сучасним критеріям якості та безпеки. Із цими важливими і відповідальними завданнями вже більше 9 років справляється компанія «Термопрактик».
У 2019 ми знову отримали нагороду «Компанія року» в галузі «Обладнання та опалення». Ця перемога - не просто свідчення якості, широкого асортименту і високого рівня сервісу. Для нас отримання звання Лідера є знаком того, що компанія йде по правильному шляху, і що тисячі клієнтів по-справжньому задоволені нашою роботою.
Кожен новий рік додає компанії досвіду, всім підрозділам - професіоналізму. Ми регулярно отримуємо відгуки від вдячних клієнтів і намагаємося прислухатися до кожного, щоб стати ще краще.
Протягом довгих років компанія співпрацювала лише з перевіреними партнерами, розширювала спектр пропонованих товарів і послуг. Було відкрито новий підрозділ для того, щоб стати ще ближче до покупців і розширити географію доставок.
Сьогодні «Термопрактик» пропонує все необхідне для опалювальних систем і інших комунікацій:

  • - котли вітчизняного та імпортного виробництва, що працюють на різних видах палива;
  • - радіатори та всі комплектуючі для них;
  • - водонагрівачі;
  • - системи теплих підлог;
  • - кліматична техніка;
  • - труби і фітинги;
  • - насоси;
  • - контрольно-вимірювальні прилади для температури, тиску та інших показників роботи систем;
  • - елементи каналізації та багато іншого.

Детальніше зі списком пропонованих товарів можна ознайомитися в каталозі сайту.
"Довіряйте професіоналам" - ось головний, усталений девіз компанії. Співробітники компанії постійно вдосконалюють свої професійні якості і знання, підвищують кваліфікацію.
Нагорода відображає реальну думку людей, ми вдячні високому рівню довіри та вибору на нашу користь. Обіцяємо вдосконалюватися і надалі, щоб опалювальне обладнання і висококласна техніка стали доступнішими простим споживачам.
Працюємо для Вас!
Контактна інформація:
(073) 058-47-74
(068) 858-51-74
thermopraktik.ua