Ще одне звання компанії "Лідер року 2018"

10.07.2019

Є привід посвяткувати. Вже котрий рік компанія “Термопрактик” отримує свою нагороду “Лідер року” в номінації “Обладнання для опалення”. Дана перемога свідчить про вірність вибраного шляху в роботі з клієнтами, й коректність роботи, як по асортименту та переліку послуг, так і по їх вартості.

Хочемо зазначити, що кожен рік додає нам ще більше професіоналізму, ще більше клієнтів та досвіду, щоб ставати лише кращими.Нагороди Термопрактик

За більше ніж 8 років на ринку опалення ми розширили надавані послуги та асортимент товарів, збільшили штат спеціалістів, відкрили новий підрозділ, щоб збільшити географію покупців.

Відтепер ми можемо запропонувати клієнтам ще більш широкий асортимент котлів опалення (вітчизняного та імпортного виробництва), кондиціонерів, радіаторів опалення, насосів, труб, водонагрівачів, елементів каналізації та теплих підлог, вентиляції та конвекторів, автоматики і супутніх матеріалів, доступних в нашому каталозі

Девіз компанії — “Довіряйте професіоналам”, тому наші співробітники регулярно проходять навчання та вдосконалюють знання, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Отримана нагорода відображає думку й вибір реальних людей, і ми дуже вдячні за надану довіру та вибір в нашу користь. Обіцяємо продовжувати працювати з такою ж якістю і краще, а також розширювати асортимент обладнання для опалення та кліматичної техніки, і надавати найкращі ціни з можливих. Ще раз дякуємо за ваш вибір та довіру.