Тепловий насос для системи опалення в побуті

Установка теплового насоса для опалення та гарячого водопостачання

19.01.2017

Установка теплового насоса дозволяє використовувати безкоштовну енергію навколишнього середовища для опалення та гарячого водопостачання.

Основними ресурсами для функціонування цього пристрою є ґрунт, повітря, вода. Це повноцінні системи теплопостачання, яким потрібна невелика частина електричної енергії для запуску комплектуючих. Прилад не виробляє шкідливих викидів. Це джерело тепла екологічно чисте, як і сонячні колектори.

Як працює тепловий насос?

Спрощено кажучи, тепловий насос «забирає» теплоту зовнішнього середовища і «віддає» в систему опалення. Для цього в конструкції передбачений закритий контур з холодильним агентом. Характерна властивість даної речовини - кипіння при низьких температурах. Холодоагент спочатку знаходиться в рідкому стані, на наступному етапі потрапляє в випарник, де починає кипіти і перетворюватися в пар. Після надходить в компресор, де відбувається стиснення. При цьому значно підвищується температура, потім в конденсаторі здійснюється передача тепла в систему опалення.

Головним показником роботи вважається коефіцієнт СОР, який характеризує собою відношення виробленої теплоенергії до витраченої електроенергії.

Наша інженерна команда виконує проектування, монтаж теплових насосів і подальше обслуговування. Ми готові запропонувати Вам наші послуги, а також товари з розділу «Інновації», де представлені теплові насоси, панелі, колектори та геліосистеми. Для того, щоб дізнатися у скільки обійдеться установка теплового насоса, ціна монтажу, проекта і обслуговування зверніться до наших менеджерів за телефонами:

(068) 858-51-74;
(067) 430-78-49;
(068) 982-92-43