Сонячний колектор - альтернативне джерело тепла

Монтаж сонячних колекторів, батарей і геліосистем

24.10.2017

Монтаж сонячних колекторів, геліосистем в Україні на сьогоднішній день є актуальним, як ніколи.

У зв'язку з підвищенням тарифів на традиційну електроенергію, люди звернулися до пошуків нових джерел енергоресурсів. Нетрадиційні енергоносії: вітер, світло, вода, - це практично безкоштовний і невичерпний ресурс.

Використання геліосистем дозволяє перетворювати енергію сонця в теплову і електричну. Основними перевагами такого вибору є:
- економічність,
- довговічність,
- екологічність,
- незалежність.

Існує три основних види геліосистем:

1. Сонячні батареї - об'єднання фотоелектричних перетворювачів. Фотоелементи - це напівпровідникові пристрої, що прямо перетворюють світло в постійний електричний струм. Таке перетворення засноване на фотовольтаїчному ефекті, що виникає в неоднорідних напівпровідникових структурах при впливі випромінювання.

2. Геліоелектростанції - станції, котрі використовують концентроване світлове випромінювання в якості енергії для приведення в дію теплових і інших машин (парової, газотурбінної, термоелектричної і ін.).

3. Сонячні колектори - пристрої, в яких відбувається поглинання світлової енергії через скло особливої конструкції. В якості робочої рідини в колекторах використовується антифриз або вода. Теплоносій циркулює в колекторі, нагрівається під впливом променів і передає тепло в теплообмінник.

Наша команда інженерів допоможе Вам вибрати найбільш доцільний техніко-економічний варіант, який буде забезпечувати Ваші потреби в електричній і теплоенергії. Для того, щоб дізнатися у скільки обійдеться установка сонячних панелей, зверніться до наших сервіс-менеджерам за телефонами:

(068) 858-51-74;
(067) 430-78-49;
(068) 982-92-43

Сервісний центр «Термопрактик» виконує монтаж сонячних колекторів, геліосистем і панелей в місті Вінниця та області. З прикладами готових робіт можна ознайомитися тут. Крім послуг фахівців і монтажників, на сайті можна замовити товари для альтернативної енергетики.

 

Проконсультуємо безкоштовно
Замов майстра зараз і отримай якісно виконаний ремонт